środa, 26 października 2011

Pa Pa

Niestety kończę blog przez jedną osobę na stardoll która mnie zniechęciła  . A wiec papa ;)
Teraz gram na idolina.pl to jest lepsze od stardoll ;) Pa Pa ;***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz